National Institute for Health and Care Excellence (NICE), оновив набір інструкцій з COVID-19 – NG167.

National Institute for Health and Care Excellence (NICE), оновив швидкий набір інструкцій з COVID-19. Керівництво NICE NG167 (Ревматологічні аутоімунні, запальні і метаболічні захворювання кісток)

Згідно з оновленим керівництву, пацієнти з COVID-19:
 – не повинні раптово припиняти прийом своїх ліків, повинні проконсультуватися про те, які ліки слід продовжувати, а які – тимчасово припинити.
У випадках, коли їх стан погіршується, пацієнти повинні зв’язатися зі своїм ревматологом для корекції препаратів.
 – Для прийняття рішення про те, яке лікування підходить,
медичні працівники повинні використовувати клінічне керівництво NHS England COVID-19.

Попередні рекомендації NICE по COVID-19:

Інтенсивна терапія: рекомендація NICE NG159

Ризики і переваги, а також можливі наслідки повинні обговорюватися з пацієнтами, особами, які здійснюють догляд, або з адвокатами, а також з сім’ями, які використовують інструменти підтримки прийняття рішень (де це можливо), щоб вони могли приймати усвідомлені рішення щодо свого лікування, де це можливо.

Пізніше NICE оновив це керівництво після того, як групи пацієнтів висловили стурбованість тим, що оцінка слабкості з використанням шкали клінічної нестабільності (CFS) може поставити людей з порушеннями навчання, аутизмом та іншими стійкими довготривалими порушеннями в скрутне становище.


Діаліз: рекомендація NICE NG160
Пацієнти з підозрою на COVID-19 повинні бути оцінені, щоб побачити, чи можна відкласти діаліз до тих пір, поки не буде відомий їхній статус COVID-19.
NICE також рекомендує, щоб амбулаторні транспортні служби доставляли пацієнтів на діаліз відповідно до графіка, щоб уникнути погіршення їх стану.
Слід також переконатися, що відповідні транспортні послуги доступні, з’ясувавши, які транспортні провайдери готові допомогти, та чи є альтернативні провайдери, якщо нинішні провайдери не будуть перевозити пацієнтів, інфікованих COVID-19.
NICE зазначив, що основними пріоритетами в його керівних принципах є безпека пацієнтів, захист медичних працівників від інфекції і оптимальне використання ресурсів NHS.


Лікування раку: рекомендація NICE NG161
У тих випадках, коли необхідно прийняти рішення про призначення пацієнтам пріоритетів для лікування, вони повинні враховувати рівень імуносупресії, пов’язаної з окремими видами лікування і типами раку, а також будь-які інші специфічні для пацієнта фактори ризику.

Променева терапія: рекомендація NICE NG162
Рекомендується:
 – уникати лікування в тих випадках, коли фактичні дані говорять про те, що користь практично відсутня.
 – У випадках, коли є альтернативне лікування, променева терапія повинна бути відкладена, якщо це клінічно доцільно.
 – Якщо променева терапія неминуча, слід використовувати найкоротшу безпечну форму лікування.
 – Про зміну графіка променевої терапії або переривання лікування слід обговорити з пацієнтами, їхніми сім’ями та особами, які здійснюють догляд за пацієнтом.

Управління симптомами в співтоваристві: керівництво NICE NG163
Рекомендації для медичних працівників з лікування кашлю, лихоманки, задишки, тривоги, марення і збудження у осіб з COVID-19.

Пацієнтам слід рекомендувати на початку лікувати легкий кашель за допомогою простих заходів, а також уникати положення на спині.
У випадках сильного кашлю, для короткочасного застосування можна розглянути застосування кодеіна- лінктуса, таблеток кодеїн-фосфату, або перорального розчину морфіна- сульфату.

Парацетамол слід розглядати у випадках лихоманки.

Трансплантація гемопоетичних стовбурових клітин: рекомендація NICE NG164
   – при виборі плану лікування, рекомендовано враховувати, як тяжкість захворювання, так і ризик після трансплантації COVID-19.
 – АУТОЛОГІЧНІ трансплантати і алогенні трансплантати слід в більшості випадків відкладати до тих пір, коли зменшаться ризики, пов’язані з пандемією COVID-19.
 – Рішення про лікування повинні прийматися на індивідуальній основі багатопрофільної командою, а причини реєструватися.
 – Рішення про лікування повинні повідомлятися пацієнтам, їхнім сім’ям та особам, які здійснюють догляд, за підтримки, наданої їх психічному благополуччю.

Пневмонія у дорослих: рекомендація NICE NG165

Пацієнтам не слід призначати антибіотик для лікування або профілактики пневмонії в тих випадках, коли причиною може бути COVID-19, при слабких симптомах.
 
Люди повинні негайно звернутися за медичною допомогою, якщо їх симптоми не поліпшуються, або якщо їх стан швидко погіршується, незалежно від того, чи отримували вони антибіотик, чи ні.

По можливості, лікарі повинні обговорити з пацієнтами та особами, які здійснюють догляд, ризики, переваги та можливі ймовірні результати варіантів лікування.

Важка астма: рекомендація NICE NG166
У керівництві для людей з важкою формою астми сказано, що пацієнти повинні продовжувати приймати лікування відповідно до призначення.

Людям з тяжкою астмою слід рекомендувати регулярно чистити обладнання, таке як маски для обличчя і мундштуки, і уникати спільного використання інгаляторів і пристроїв з іншими.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *