Вивчення англійської мови для медиків

Англомовні корисні ресурси

Oxford English for CareersМатеріали для  вдосконалення професійної англійської. Граматика,  словник та аудюювання. Medicine 1 і 2 розрахований на лікарів, Nursing 1 і 2 – медсестер/медбратів.
Englishmedанімовані вправи, які допоможуть краще зрозуміти процес спілкування з пацієнтами.
Medical Englishкурс з 20 частин, який допоможе вивчити медичні терміни, поліпшити навички слухання та говоріння. Частина матеріалів платна, але безкоштовної також достатньо для поліпшення своєї англійської.
Hospital Englishпрості вправи та навчальні матеріали про захворювання, медикаменти, лікувальні процедури тощо. Супроводжуються аудіозаписами та зображеннями.
A.D.A.M. Medical Encyclopediaвелика медична енциклопедіяю. До матеріалів-ілюмтрації та фотографії.
Innerbodyсайт з детальними анатомічними моделями людського тіла. Ресурс допоможе краще вивчити будову тіла та дізнатися назви систем та органів англійською.
Medical Dictionary Onlineвеликий медичний словник з пошуком за запитом чи алфавітом.
MediLexiconсловник медичних термінів англійською
English Health TrainБезкоштовний онлайн-курс. Програма пропонує від 240 до 320 навчальних годин, в залежності від того, як швидко ви вчитеся. Вона розділена на п’ять модулів, які охоплюють різні аспекти медичної англійської мови.
Reading and Listening for Medical WorkersАктуальні статті, що охоплюють різні теми в медицині.  Буде корисним для тих, хто хоче мати базовий рівень медичної англійської.
Health Check by the BBCщотижнева інформація про оновини в медицині усього світу. Найкраще підходить для тих,хто має базові знання медичної англійської та хоче поглиблювати їх.
 English for the Pharmaceutical IndustryАнглійська для фармацевтів
Medical Terminology Systemsпро різні типи систем в організмі,про їх функціювання та  взаємодію. Представлено, як наукова термінологія співвідноситься з базовою англійською.
News Medicalсайт з новинами про дослідження та відкриття в медицині.
Epocratesбаза даних, у якій можна знайти клінічні настанови, нозології, ліки.
Sermoвелика соціальна мережа, створена спеціально для медичної спільноти. У будь-який час можна розповісти колегам про свій досвід та дізнатися, як працюють лікарі в різних куточках світу.
Medscapeмедичний ресурс з новинами, статтями, довідковими та навчальними матеріалами.
journals.bmj.comрозглядаються різні випадки з медичної практики, обговорюються нововведення і дослідження
futurelearn.comкурси медичної тематики англійською мовою, серед яких багато безкоштовних. Є можливість отримати сертифікат про проходження курсу за окрему плату.
Uptodate.comАвторітетне джерело медичної інформації в англомовному варіанті. Кожна стаття містить актуальні дані. Всі матеріали рецензовані,головним пріорітетом є доказова медицина. Статті для пацієнтів зібрані в розділі Beyond the Basics ( безкоштовні)
MedlinePlusпортал для пацієнтів, який ведуть експерти Національного інституту здоров’я США.
 NHS ChoicesСайт британського Міністерства охорони здоров’я.  Актуальна і перевірена інформація. Корисний бонус – розділ Behind the Headlines: експерти NHS перевіряють гучні медичні заголовки, які розходяться по світовим ЗМІ.
Сайт клініки Майоодна з найпопулярніших клінік у світі. Близько 3000 лікарів і дослідників діляться своїм досвідом на сторінках сайту, завдяки чому тут можна знайти відповіді запитання.
Drugs.comповноцінна онлайн-енциклопедія ліків.  не є інтернет-аптекою і  не пов’язаний з жодною фармацевтичною компанією в світі. На сайті можна побачити банери з рекламою ліків, але самі статті об’єктивні і регулярно оновлюються експертами.
Healthlineвеликий медичний медіахолдинг, куди входять інші популярні сайти про здоров’я – новини зі світу медицини і словник медичних термінів . Незважаючи на те, що ці сайти не належать професійним спілкам та організаціям.
CDC

сайт Центрів з контролю захворювань США, де можна знайти актуальну інформацію про інфекційні захворювання, вакцини і профілактику різних захворювань.